Zespół

Jerzy Adamiczka MSc MRICS REV

właściciel, architekt, rzeczoznawca

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Sheffield Hallam University. Projektowaniem zajmuje się od 1985, a gospodarką nieruchomościami od 1990. Osobiście wykonał setki wycen nieruchomości, prowadził działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie oraz zarządzania nieruchomościami. Prowadzi wykłady na studiach podyplomowych i kursach specjalistycznych związanych z gospodarką nieruchomościami. Od 1990 właściciel i główny projektant osobiście prowadzący firmę – Adamiczka Consulting.     <czytaj więcej>

 

Anna Czarnecka

specjalista ds. nieruchomości

Magister nauk ekonomicznych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Analityk i ekspert rynku nieruchomości. Ma na swoim koncie setki analiz związanych z rynkiem nieruchomości. W zakresie jej zainteresowań pozostają zarówno nieruchomości komercyjne jak i mieszkaniowe. Związana z firmą od ponad 15 lat.

 

 

 

Bartosz Adamiczka

architekt

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Obecnie doktorant – Stypendium Naukowe dla Najlepszych Doktorantów na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Laureat konkursów o zasięgu międzynarodowym jak i krajowym, w tym laureat w konkursie pt. XV Nagroda Architektoniczna im. Małgorzaty Baczko i Piotra Zakrzewskiego. Interesuje się relacją konstrukcji i formy w architekturze. Od 2011 asystent architekta, od 2013 architekt w Adamiczka Consulting.

 

Tomasz Broma

architekt

Najlepszy absolwent roku na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej pierwszego i drugiego stopnia. Doktorant na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławkiej. Otrzymał I nagrodę w konkursie  Prix Annuel de la SARPFR 2014. Laureat nagrody Young Talent Architecture Award (YTAA) 2016. Ukończył kurs projektowania wnętrz w Design and advertising school. Od 2011 asystent architekta, od 2014 architekt w Adamiczka Consulting.

 

 

Hanna Adamiczka

specjalista ds. planowania przestrzennego i rozwoju społeczno-gospodarczego miast

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Dwukrotna laureatka konkursu „NaJlepsi z NAJlepszych” organizowanego przez UE. Obecnie doktorantka w Katedrze Gospodarki Przestrzennej i Administracji Samorządowej, otrzymała Stypendium Naukowe Rektora dla Najlepszych Doktorantów UE. W swojej pracy doktorskiej bada wpływ relacji miasto-rzeka na rozwój społeczno-gospodarczy miast.

 

 

współpraca

Zawsze pracujemy jako zespół, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba nawiązujemy współpracę z innymi architektami oraz ekspertami z innych branż projektowych i budowlanych.

<czytaj więcej>