Wydarzenia

kartka2

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

nz-ik

Konferencja: „Kościół. Piękno i kicz”

Uczestniczyliśmy w konferencji. Dyskusje w ramach poszczególnych paneli były interesujące, żeby nie powiedzieć emocjonujące, a wykład Romualda Loeglera niezwykle frapujący. Podczas dyskusji panelowej okazało się, że wydawałoby się jednoznaczne pojęcie sacrum – różnie bywa pojmowane. Jeden z paneli dotyczył bardzo ciekawej … czytaj dalej

nz-ik

I miejsce w konkursie na projekt kościoła na Nowych Żernikach we Wrocławiu

Projekt autorstwa naszego zespołu uhonorowano 1-szą nagrodą w konkursie na projekt kościoła na Nowych Żernikach we Wrocławiu, zorganizowanego w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Projekt naszej pracowni wybrano spośród 155 nadesłanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z projektem <tutaj>.

pwrik

Tomasz Broma najlepszym absolwentem Wydziału Architektury

Członek naszego zespołu, Tomasz Broma został uznany za najlepszego absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Nagrody przyznano 15.11. w ramach obchodów święta Politechniki.

ytaa2016ik

Tomasz Broma wśród trzech zwycięzców ex aequo YTAA 2016

Tomasz Broma został wyróżniony nagrodą Young Talent Architecture Award 2016. Praca została wyłoniona spośród 211 zgłoszeń pochodzących z 86 europejskich miast. Z projektem można zapoznać się na stronie http://www.world-architects.com/en/tomaszbroma w zakładce Projects, a wkrótce także na naszej stronie. Nagroda została wręczona w … czytaj dalej

ba2016ik

Biennale w Wenecji

W październiku odbyliśmy krótką podróż do Wenecji, w czasie której zwiedziliśmy wystawy w ramach 15 Biennale Architektury. Wkrótce krótka relacja fotograficzna.

ytaa2016ik

Praca dyplomowa Tomasza Bromy wśród 30 najlepszych dyplomów w Europie

Praca dyplomowa Tomasza Bromy „S’lowtecture: Struktura Mieszkaniowa; Wrocław – Żerniki” została wybrana jako jeden z 30 najlepszych dyplomów architektonicznych w Europie w ramach konkursu Young Talent Architecture Award (YTAA) 2016. Konkurs organizowany jest przez Fundację Mies van der Rohe.  

amet1ik

Przebudowa domu jednorodzinnego na Ołtaszynie

Zakończyliśmy prace nad projektem koncepcyjnym modernizacji domu jednorodzinnego na Ołtaszynie we Wrocławiu. Z ciasnego, niskiego i piwnicznego wnętrza udało się uzyskać przyjemną i otwartą na ogród przestrzeń. Projekt wkrótce pojawi się w galerii – my zaś kontynuujemy prace nad projektem technicznym.

osm1ik

Opole – pozwolenie na budowę

Otrzymaliśmy właśnie pozwolenie na budowę do projektu domu jednorodzinnego w Opolu – wkrótce ruszą prace przygotowawcze do realizacji projektu.

dom jednorodzinny opole ikona

Projekt domu jednorodzinnego w Opolu

Zakończyliśmy prace nad koncepcją i projektem budowlanym domu jednorodzinnego w Opolu – zapraszamy do zapoznania się z projektem <tutaj>.

Strona 1 z 512345